درباره ما

 قزوین اینفو | بانک اطلاعات جامع استان قزوین

توسعه هر کشوری بر بستر اطلاعات و زیر ساختهای شبکه های ارتباطی صورت میگیرد . وگردش اطلاعات و اطلاع رسانی آسان ، صحیح ، به موقع و مقرون به صرفه بر این بستر می تواند از عوامل مهم در توسعه و ارتقاء واحد های اقتصادی و اقتصاد کلان کشورها محسوب گردد . گردشگران و مصرف کنندگان کالا ها و خدمات در پی کسب اطلاعات متنوع و بروز از از محصولات و خدمات منطبق بر نیازهایشان به دنبال سامانه های اطلاع رسانی دقیق و در دسترس می باشند . اکنون با توجه به ساختارهای شبکه های ارتباطی موجود در کشور و مشکلات و نواقص این شبکه ها و سامانه ها ایجاد تحولی نو در عرصه اطلاع رسانی را اجتناب ناپذیر می نماید .
از این رو گروه بانک اطلاعات و مشاغل با اتکا بر تجربیات ارزشمند و مرتبط و پس از مطالعات میدانی و کلان برای شناسایی مشکلات و نواقص روشهای اطلاع رسانی معمول اقدام به ایجاد و راه اندازی سامانه اطلاعات شهری با وبسایت رسمی www.qazvininfo.ir با مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و معرفی آن به مردم استان و جامعه اقتصادی و فرهنگی نموده است

اهداف ما

سپاس بیکران پروردگار را که به انسان قدرت اندیشیدن بخشید تا به یاری این موهبت را ترقی و تعالی را بپیماید و امید به اینکه عنایت الهی شامل حال ما باشد تا با تلاش و پشتکار خود در خدمت همشهریان عزیزمان باشیم و قدمی در راستای افزایش فروش سهم بازار و تحقق اهداف صاحبان کسب و کار برداریم.

در عصر ارتباطات و اطلاعات با توجه به حجم وسیع اطلاعات شهری و نیاز و اهمیت استفاده سریع، آسان و ارزان از اطلاعات طبقه بندی شده بر خود دیدیم تا کتاب شهر را با توجه به احساس نیاز شهرمان به شیوه منحصر به فرد تهیه و تنظیم گردد و در دسترس عموم مردم عزیز و اقشار مختلف مردم قرار گیرد. این کتاب در طی یک پروژه دقیقا با برنامه ریزی های مدرن حداکثر اطلاعات شهری را در اختیار خواننده قرار می دهد.

این مجموعه دستاوردیست که حاصل آن معرفی هرچه بهتر توانمندیهای اداری، پزشکی، مذهبی، تجاری، صنعتی و ... استان قزوین بوده و مجموعه حاضر می تواند نیازهای اطلاعاتی آحاد مردم و صاحبان کسب و کار را تامین نماید و با استفاده از کتاب بانک جامع اطلاعات شهری که یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر زندگی شهری است می توان به اهدافی نظیر صرفه جویی در وقت، انتخاب اصلح، عرضه بهتر خدمات کالا، دسترسی به امکانات موجود در استان، جلوگیری از سفرهای غیر ضروری درون شهری و ازدحام بی مورد و اتلاف بی رویه انرژی رسید. که عدم ارائه صحیح چنین اطلاعاتی در استان قزوین مشکلات و نارسایی هایی را بوجود می آورد.

اگر چه تلاشهایی در این راستا شده است ولی پروژه مذکور تلاش دارد ضمن اطلاع رسانی دقیق موجب افزایش فروش، توسه بازار و افزایش سهم بازار گردد.

کتاب شهر (بانک اطلاعات شهری) به عنوان یک حرکت بنیادی در راستای ایجاد زیر ساخت اطلاعاتی مورد نیاز شهرها نقش حساس خود را در توسعه شهر ایفا خواهد کرد. تداوم انتشار این کتاب مفید تاثیرات بسزایی در رشد و اعتلای فرهنگ عمومی مردم در تکیه بر بهره وری مناسب از اطلاعات همگانی و برنامه ای توسعه و سازندگی کشور خواهد داشت. کتاب شهر با دید کاملا کاربردی در حال تهیه می باشد و امید است با جلب حمایت بخش دولتی  و افزایش شمارگان کتاب و همچنین سرمایه گذاری در بخش فرهنگ سازی مناسب برای استفاده همگانی شهروندان از این کتاب در سال جاری

اعضای تیم ما

نتیجه‌ای یافت نشد.